O FIRMIE
Przedsiębiorstwo Usługowo- Produkcyjno- Handlowe LumiX powstało w 2002r. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Sosnowcu No. 9 rozpoczęła swą działalność w 07.2008. Firma zatrudnia wykwalifikowanych diagnostów, którzy ukończyli wszystkie niezbędne kursy, a przeglądy pojazdów wykonywane są na sprzęcie najwyższej jakości, który pozwala nam na wnikliwe sprawdzenie każdego typu pojazdu.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju usług na rynku, ponieważ nie jest to nasza pierwsza stacja kontroli pojazdów. Dlatego też informacje dotyczące przeglądów są zawsze "świeże" , gdyż stacje ściśle ze sobą współpracują, a jeśli chodzi o obsługę, to staramy się aby była na jak najwyższym poziomie.
 

TACHOGRAFY

LEGALIZACJA I SERWIS
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie przeglądów technicznych pojazdów. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie Klientów, którzy z nich korzystają.

Zatrudniamy specjalistów-diagnostów, którzy służą swoją wiedzą i pomocą zarówno w sprawach technicznych, jak i interpretacji przepisów prawa związanych z zagadnieniem przeglądów rejestracyjnych. Stacja jest wyposażona w wysokiej klasy urządzenia kontrolne (firmy MAHA), co jest gwarancją skrupulatnej diagnostyki pojazdu.
STRONA GŁÓWNAO FIRMIEOFERTACENNIKDOJAZDGALERIAKONTAKT

Copyright © 2010 stacja-sosnowiec.pl All rights reserved. Create by FxDesign
monitoring pozycji"Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego- realna odpowiedź na realne potrzeby"

Nazwa Benificjenta:

P.U.P.H. LUMIX
ul. Warszawska 104
28-366 Małogoszcz


Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl.